AK Parti Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, AKDO Dondurma Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu ve Genel Müdürü Ali Davarcıoğlu  AKDO Dondurma adına Başkan Mahçiçek'i makamında ziyaret ederek tebrik etti.

AKDO Dondurma'nın sahibi Davarcıoğlu; "Başkan Mahçiçek'in girmiş olduğu seçimlerden büyük bir ara farkla yeniden seçilerek güven tazelediğini ilçemize bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı şahsına makamında bir kez daha teşekkür ettiğini bundan sonraki Belediye Başkanlığı döneminde ilçemize çok büyük yatırımların yapılmasında öncülük ederek EXPO 2023'le şimdiden Dünya'ya adını duyurarak çok büyük hizmetler yapacağının imzasını attı."Biz başkanımızdan memnunuz Allah'ta kendisinden memnun olsun" dedi.

Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, "Davarcıoğlu'na yapmış oldukları bu güzel ziyaretten dolayı memnun kaldığını böyle bir markanın memleketimizde ve ülkemizde kurumsallaşma yolunda ilerlediğini dile getirerek AKDO Dondurma yönetimine ve çalışan personellerine teşekkür etti. Bu arada AKDO'nun sadece bir dondurmadan ibaret olmadığını adını dünya'ya duyurarak daha iyi yerlere geleceğini söyleyerek kendilerine teşekkür etti. " (HABER MERKEZİ)